Русский Українська English
31.10.2018
Головне меню
Головна
Експертна оцінка
Экспертиза
Технический надзор
Маркетингові дослідження
Інвестиції
Нерухомість в Україні
Нерухомість за кордоном
Новини нерухомості
Реклама на сайте
Вакансії
Контакти
Сдам 2-х комнатную на Михайловской 24а, 1100 у.е.
Аренда нежилого помещения. г. Киев, пр-т Героев Сталинграда ...
Сдам офис в Подольском районе
Сдам 2к квартиру, ул. Депутатская
Офис на Кипре в центре Лимассола

Обстеження стін, обстеження стін будівель, обстеження стін Київ, обстеження та експертиза стін будів

Надрукувати Надіслати ел. поштою
 Обстеження та експертиза стін і перегородок

В Україні на будівництві найбільшого поширення набули:

- Цегляні стіни;

Традиційним стінових матеріалом є цегла - штучний будівельний камінь, який застосовується для ручного укладання .
Найбільшого поширення у вітчизняному будівництві отримав глиняний звичайний (червоний ) цегла .

Силікатна цегла відрізняється більш правильними формами і точними розмірами і тим самим має ряд переваг при виробництві кладки. Однак він більш теплопровідний, гірше чинить опір дії високих температур і вологості.

- Стіни з дрібних блоків ;

Альтернативою в подоланні певних недоліків цегли є впровадження у вітчизняну будівельну практику так званих мало блочних  каменів. Такі камені виготовлялися масою 15-25 кг, суцільними і порожнистими , з певних сортів глин (керамічні блоки ) , легких бетонів, силікацита (суміш гашеного вапна і меленого піску) і деяких м'яких порід природного каменю.

- Зовнішня обробка стін;

Зовнішні поверхні кам'яних стін оброблялися в основному чотирма способами: 1) декоративної кладкою, 2 ) обштукатурюванням; 3 ) облицюванням; 4 ) застосуванням фактурних каменів.

Останні три способи , крім декоративного призначення , мають мету оберегти поверхню стіни від атмосферних впливів.

Декоративної називають таку цегляну кладку , поверхневі шари якої , крім міцності , повинні забезпечити фактуру належної якості. Найбільш простим прийомом є створення плоского малюнка з цегли різних кольорів. Орнамент на цегляній поверхні може бути і рельєфним , створюючи на фасаді гру світлотіней. Однак останній прийом ускладнює і здорожує кладку.

Більш прогресивними методами обробки стін є облицювання і застосування каменів , фактурних в процесі виготовлення на підприємстві .

Для облицювання застосовували в основному камені або плити з природних каменів , керамічні камені та бетонні плити.

- Стіни з великих блоків;

Вперше будівля з великих блоків була зведена в Голландії в 1921 р. У нас в країні перше будівля побудована в 1927 р. в Москві. Спочатку в 1931-1932 рр. . стіни розрізали на блоки відносно невеликих розмірів , причому застосовувалися так звані «чорні » блоки з не фактурною поверхнею. Стіни, викладені з таких блоків, потім обштукатурюють. Блоки виготовляли з шлакобетону щільністю 1500-1700 кг/м3. Маса таких блоків доходила до 50 кг.
Найбільш широке поширення великоблочне будівництво отримало в 1966-1970 рр. . Зовнішні стінові блоки виготовлялися товщиною 400 , 500 , 600 мм , облицьовувались з фасадної сторони плиткою або шаром декоративного розчину товщиною 20-30 мм; блоки виконувалися суцільними або з круглими порожнечами, шлакобетонові, шлакокерамзітобетонні, золобетонні, цегляні. Крім того, блоки формували з пористих бетонів : газобетону, пеносиліката та ін.

- Панельні стіни ;

Панель - збірний елемент стіни товщиною від 200 до 400 мм висотою не менше одного поверху, довжиною, що дорівнює одній або двом модулям , відповідним кроку поперечних стін.

За конструктивними схемами великопанельні будівлі можна розділити на наступні три типи: без каркасні , в яких навантаження від перекриттів і даху передається на несучі стіни , каркасні , в яких вона сприймається каркасом ; панельно-каркасні, в яких елементи каркаса об'єднані зі стіновими панелями в єдину несучу конструкцію.

Без каркасні панельні будівлі можуть бути сконструйовані : а) з трьома поздовжніми несучими стінами - двома зовнішніми і однієї внутрішньої , б) з несучими поперечними стінами з обпиранням плит перекриттів на поперечні стіни або по контуру.

Каркасні будівлі включають повний або неповний каркас. У тому і іншому випадку розташування прогонів ( ригелів ) буває як поперечне, так і поздовжнє .

- Вбудований каркас будівель з масивними стінами ;

У будівлях з несучими внутрішніми стінами кінці балок перекриттів спираються на ці стіни. При заміні внутрішніх стін цегляними стовпами , або металевими колонами для підтримки внутрішніх кінців балок перекриттів по стовпах , або по колонах укладають прогони .

Стійкість стовпів і колон забезпечується надійним зв'язком у площині перекриття зі стінами через металеві балки перекриттів. При дерев'яних балках стовпи або колони в одному напрямку пов'язували металевими прогонами , а в перпендикулярно напрямку ставили спеціальні балки.

Внутрішній каркас може бути трьох типів: 1) зі стовпами з кам'яної кладки (цегли або бетонних каменів ) , 2 ) монолітний залізобетонний , 3 ) збірний індустріальний - з опорами зі сталі , чавуну , збірного залізобетону або дерева.

Оглядом стін і контрольним зондуванням встановлюється конструкція і матеріал стін. При обстеженні зовнішніх стін слід виявляти наявність або переконатися у відсутності:

• викривлень горизонтальних або вертикальних ліній , характерних тріщин , що є , як правило , результатом нерівномірних осад ґрунтів основи ;
• витріщання , що може бути результатом бічного тиску ґрунту або ґрунтових вод; впливу горизонтальних реакцій розпірних конструкцій ( склепінь , арок , тяжів, відтяжок щогл , труб і т п.). ; Тиску навалів ґрунту , сировини відходів виробництва і т. п. на стіну ; впливу неврахованих навантажень від прилеглих будівель , галерей , технологічних комунікацій і т. п ; температурних деформацій; появи новоутворень ( льоду , солей і т п.). в конструкції стіни ;  крім того, в несучих і самонесучих стінах - збільшених ( проти розрахункових) ексцентриситетів вертикальних навантажень або великої гнучкості стіни внаслідок розриву проміжних зв'язків по висоті будівлі ; в несучих стінах - зміщення на опорах ферм , балок , прогонів , плит перекриттів або покриття будівлі ;
• відхилень від вертикалі , що може з'явитися наслідком нерівномірних осад ґрунтів основи; недостатності поперечних зв'язків або їх розриву; корозійних руйнувань закладних деталей або примикають ділянок арматури;
• відколів кутів , раковин , вибоїн , пробоїн , борозен , вм'ятин , що є, як правило , дефектами виготовлення , транспортування , складування або зведення або наслідком механічних пошкоджень в процесі експлуатації ( ударів транспортних засобів , переміщуваних вантажів , пробивання отворів для різних цілей і т. . п) ;
• зволоження ( можливо з обмерзання ) зовнішніх поверхонь , що може бути наслідком ушкоджень зовнішніх шарів ( фактурного , штукатурки , облицювання , кладки і т д.). ; Конденсації вологи на зовнішній поверхні стіни , попадання бризок від відкрито розміщеного обладнання або споруди; ушкоджень покрівлі в зоні карниза , недостатнього виносу карниза , відсутності капельників, дефектів або пошкоджень підвіконних зливів чи інших елементів водовідвідних пристроїв; конденсації вологи з повітря , ексфільтруючого з приміщень через вікна , ворота , двері , витяжні вентиляційні та інші отвори , щілини і нещільності; затримування атмосферної вологи (дощовий , снігу) в дефектних або пошкоджених деформаційних та інших швах; пошкодження, неякісного виконання, низького розташування або відсутності гідроізоляції в цокольній частині , пошкодження зовнішнього шару цоколя, підняття рівня ґрунтових вод , підсипки ґрунту біля стіни , розбризкування води від вимощення ( тротуару), пошкодження ( просадки, руйнування і т п.). вимощення ( тротуару) , підтавання снігу біля стіни ; неправильного пристрою або пошкодження вузла сполучення стіни з покрівлею прибудови , розбризкування води від поверхні покрівлі або підтавання снігу на покрівлі близько стіни; переміщення вологи від зволожених внутрішніх шарів стіни;
• зволоження ( можливо з обмерзання ) внутрішніх поверхонь , що може бути результатом невідповідності між фактичними температурами і вологістю повітря в приміщенні і фактичними характеристиками конструкції стіни , руйнування або інших ушкоджень матеріалів з поверхонь або в товщі стіни; наявності на поверхні стіни водорозчинних солей , що виділяються в ході технологічного процесу розміщеного в будівлі виробництва; мокрого прибирання ; пошкодження паро або гідроізоляції стіни з боку приміщення ; конденсації вологи на поверхні стіни; конденсації вологи на поверхні стін внаслідок погіршення вентиляції та умов теплообміну за близько розташованим обладнанням , вбудованими приміщеннями і т. п; . несправностей покрівлі , недостатній теплоізоляції кута зовнішніх стін; незадовільних теплотехнічних якостей вузла сполучення стіни з перекриттям , протікання через вузол сполучення; незадовільних теплотехнічних характеристик у місцях розташування ніш і на інших ділянках зменшення перетину стіни; стікання конденсату з скління на стіну або в стіну внаслідок несправностей елементів відведення конденсату або гідроізоляції стіни , дефектів або пошкоджень вузлів сполучення стіни з вікнами (недостатня теплоізоляція або герметизація , руйнування матеріалів заповнення та т п.).; скупчування рідин на підлозі біля стіни внаслідок неправильного ухилу підлоги , відсутності захисних плінтусів або облицювання стіни і т. п , а також незадовільних теплотехнічних характеристик вузла сполучення стіни з перекриттям; конденсації вологи внаслідок охолодження повітря в приміщенні і поверхні стіни інфільтра зовнішнім повітрям в зонах вентиляційних або інших отворів , щілин або нещільності ( в склінні, заповненні прорізів, деформаційних та інших швах атмосферної вологи, випадання конденсату внаслідок недостатньої герметизації, теплоізоляції або руйнування матеріалів заповнення стику або шва , а також недостатній теплоізоляції закладних деталей або інших теплопровідних включень), несправностей ( підтікання ) санітарно-технічного обладнання, трубопроводів, ємностей з рідинами і т. п ; переміщення вологи від зволоженою зовнішньої поверхні стіни до внутрішньої ;
• підвищеної повітропроникності (продуваємості) через наявність отворів, щілин, нещільностей, руйнування ущільнюючих або герметизуючих елементів і т. п.;
• плям іржі на зовнішньої або внутрішньої поверхні , що свідчать про корозії арматури або інших сталевих елементів в стіні внаслідок їх зволоження , впливу хімічно агресивних речовин або через недостатність протикорозійного захисту ;
• лущення, розтріскування , спучування або відшаровування лакофарбових покриттів внаслідок деформацій або руйнування матеріалів стіни під лакофарбовим покриттям. Підвищеної вологості матеріалів стіни , невідповідності лакофарбового покриття умовам експлуатації яких порушень правил виконання робіт при влаштуванні лакофарбового покриття;
• розтріскування штукатурних або фактурних шарів внаслідок деформацій або руйнування матеріалів стіни під штукатурних ( фактурним ) шаром або порушень правил виконання робіт при влаштуванні штукатурного шару або виготовленні панелі;
• відшарування штукатурних покриттів або фактурних шарів , можливо з розтріскуванням і випаданням окремих шматків , внаслідок деформацій або руйнування матеріалів стіни під штукатурних ( фактурним ) шаром , відмінності в усадочних або температурних деформаціях штукатурного ( фактурного ) шару і матеріалів стіни під ним, порушень правил виконання робіт при нанесенні штукатурного ( фактурного ) шару або виготовленні панелі , зволоження матеріалу стіни під штукатурних ( фактурним ) шаром , утворення і росту під штукатурних ( фактурним ) шаром кристалів солей в результаті хімічно агресивних впливів технологічного процесу , засолених ґрунтових вод ( в цокольній частині ) або високотемпературного нагріву технологічними джерелами або вогневого впливу при пожежі;
• пухкої структури , порушень зв'язку між частинками матеріалів штукатурних покриттів або фактурних шарів внаслідок постійного або періодичного зволоження або хімічно агресивних впливів технологічного процесу, забруднених дощових або ґрунтових вод і т. п.;
• тріщин у швах між елементами облицювання внаслідок деформацій або руйнування матеріалів стіни під облицюванням або дефектів виробництва робіт при зведенні стіни або пристрої облицювання ;
• тріщин в елементах облицювання внаслідок деформацій або руйнування матеріалів стіни під облицюванням , порушень технології виготовлення елементів облицювання або зведення стіни або випадкових ударів ;
• витріщення , відшаровування , випадіння елементів облицювання внаслідок деформацій або руйнування матеріалів стіни під облицюванням , зволоження матеріалу стіни під облицюванням, відмінності в осаді, усадочних або температурних деформаціях облицювання та суміжних з нею шарів стіни або порушень правил виконання робіт при влаштуванні облицювання ( перезволоження плиток перед установкою, застосування жирного розчину і т п) ;
• набухання або жолоблення азбестоцементних листів внаслідок перезволоження або висушування ;
• тріщин у швах між панелями внаслідок перекосу і зсуву панелей при нерівномірних опадах фундаментів або внаслідок температурних або усадкових деформацій панелей;
• випадіння, викрошування, структурних змін матеріалів заповнення швів між панелями з причин, аналогічним зазначеним для матеріалів швів між елементами облицювання , а також внаслідок розвитку тріщин у швах між панелями ; низькою марки будівельного розчину заповнення шва ; усадкових і пластичних деформацій матеріалів панелей або розчину в швах , що викликають зменшення висоти заповнення між монтажними столиками , як правило , супроводжується розтріскуванням і випаданням розчину в горизонтальних швах між панелями в рівнях опорних столиків або внаслідок вібраційних впливів;
• відсутності заповнень швів внаслідок монтажу стін « насухо  , порушень щільності конопатки пазів в стінах з деревини;
• корозії закладних деталей , опорних столиків панелей та інших металевих елементів внаслідок зволоження , впливу хімічно агресивних експлуатаційних середовищ , контакту різнорідних металів або недостатньої протикорозійного захисту ;
• розлади вузлів кріплення панелей до каркаса будівлі , з'єднань елементів між собою ( наприклад , брусів або колод ) ;
• тріщин , що мають характер параболічних кривих , гілки яких розходяться донизу по обидві сторони від середньої частини будівлі , що з'явилися внаслідок просідання грунту в середній частині будинку ;
• тріщин , розкриття яких збільшується догори , похилих або мають характер параболічних кривих , що розходяться донизу щодо країв будівлі , що з'явилися внаслідок просідання ґрунту під крайніми частинами будівлі або наявності нестисливого або мало зжатим включення під середньою частиною будівлі;
• тріщин , близьких до вертикальних , розкриття яких збільшується догори , що з'явилися в результаті розлому будівлі внаслідок наявності нестисливого або мало зжатим включення в ґрунті під тріщиною;
• тріщин , близьких до вертикальних , з приблизно однаковим розкриттям по висоті зі зміщенням по вертикалі частини будівлі з одного боку від тріщини щодо частини будівлі з іншого боку , з'явилися внаслідок просідання частини будівлі ;
• тріщин У- подібної форми по лінії примикання прибудови нової будівлі до раніше існуючого або в місці перепаду висот однієї будівлі , що з'явилися внаслідок різного ступеня ущільнення ґрунту або нерівномірного тиску на грунт по різні сторони від лінії прибудови або перепаду висот ;
• вертикальних тріщин з розкриттям 0,1-0,5 мм , що перетинають два або більше рядів кам'яної кладки , при кількості тріщин дві і більше на 1 м вертикально навантаженої стіни ; горизонтальних і косих тріщин по швах кладки рядових , клітчатих або арочних перемичок , вертикальних тріщин в середині прольоту з випаданням окремих каменів, горизонтальних тріщин по швах кладки стін , схильних горизонтальних навантажень, можливо зі зрушенням по горизонтальних швах; дрібних тріщин, можливо зі сколюванням і роздробленням матеріалів кладки , під опорами балок, ферм, перемичок , козирків, віялоподібно розходяться від місця програми навантаження, що з'явилися внаслідок значної перевантаження кладки; зниженої міцності матеріалів, застосовуваних у конструкції; зниження міцності кладки при вібрації, зволоження, промерзання, хімічної агресі , вогневому впливі, механічних впливах або порушенні правил виробництва робіт при зведенні стіни , включаючи недостатнє армування , а також внаслідок недостатньої глибини опорної частини балок, ферм і т. д. або недостатньої несучої здатності по опорному моменту.
 




Мы в Фейсбуке Мы в Твиттере Мы в ЖЖ
 

Экспертиза
Определение вариантов раздела земли
Обследование здания
Обследование и экспертиза кровли
Обследование и экспертиза крыши
Обследование и экспертиза балконов
Обследование и экспертиза лестниц
Обследование и экспертиза окон и дверей
Обследование и экспертиза перекрытий
Обследование и экспертиза стен и перегородок
Обследование и экспертиза фундамента
Обследование и экспертиза конструктивных элементов
Обследование и экспертиза полов
Новини
Китайцы пробурят 24 скважины в Украине
В НБУ рассказали о раскрытии банковской тайны силовикам в августе
Японская компания планирует представить самый быстрый автомобиль в мире
ЗЕЛЕНЫЙ СВЕТ ИНФЛЯЦИИ: НБУ ПРОГНОЗИРУЕТ РОСТ ЦЕН
Херсонщина может стать крупным импортером для Индии
Курси валют
Курсы валют
Курсы валют
RSS
RSS 0.91
RSS 1.0
RSS 2.0
ATOM 0.3
OPML
| Оценка | | Оценка бизнеса | | Оценка недвижимости | | Контакти |
2007 - 2018 © BGT Consulting